KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277179
nr 1727 7179
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kustmotiv. Olja på pannå, 25x44 cm, yttermått inklusive ram: 38x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 september 2025
kl 18:08:19
100 kr
150 kr